Nieuw! Tovaal Webshop
Klik hier voor de Tovaal Webshop

Munster Rugby Tourists zorgen voor mooie seizoenopening
zaterdag 21 augustus 2010

 

Vrijdagavond speelden de senioren de eerste oefenwedstrijd van het nieuwe seizoen en het was tevens de eerste wedstrijd dat trainer Harry van Helsland aan het roer stond.

Hij kon putten uit 23 spelers en Fulko en Stupe werden liefdevol afgestaan aan de Duitse gasten. Na slechts 1 officiële training ontbraken de vaste patronen, maar via Maurice Boelhouwers, captain Koen Spaas en Giel Edam kwam Tovaal vrij simpel op een 17 - 0 voorsprong.

Münster kwam terug tot 17 - 5, maar Arnoud Wouters en Jan Otte maakten gebruik van de invallende duisternis om de voorsprong te vergroten tot 7 - 5. Op het moment dat het te donker werd om te spelen, floepte de verlichting toch nog aan en kennelijk speelden de gasten vaker onder kunstlicht, want zij kwamen nog knap terug tot 27 - 17.

Voorafgaand aan de wedstrijd waren de Duitse gasten al op een barbecue getrakteerd en na afloop werden wat geschenken uitgewisseld. Leuke songs en na middernacht trok het gezelschap onder leiding van de herboren Matthijs de binnenstad in.

Foto's door Harry & Vivian zijn hier te vinden .

De foto's door Mirjam van Benthem staan hier .

Laatst geupdate op ( zondag 22 mei 2011 )
 
< Vorige   Volgende >


< mei 2012 >
Zo Ma Di Wo Do Vr Za
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

GRC Tovaal Hyves GRC Tovaal Facebook GRC Tovaal Twitter